mariobetgüvenilirmi

Mariobet Güvenilir Mi?

Mariobet uluslararası e-gaming alanında yılların deneyimine sahip olarak 2010 yılından bu yana Avrupa’da ve 2017 yılından itibaren ise Türkiye pazarına giriş yaparak, Türk kullanıcılara hizmet verecektir. Mariobet, müşteri güvenliğini sağlamak adına çeşitli çalışmalar yürütmektedir. Öncelikle Mariobet sitesinde VeriSign tarafından  geliştirilen farklı web tarayıcılarında uygun şifrelendirme sistemi kullanılmakta  ve tüm kişisel bilgileriniz Comodo SSL ( Secure Socket Layer) tarafından şifrelenerek güvenle saklanmakta, banka hesap bilgileriniz ise Mariobet PCI(Payment Card Industry) kuralları dahilinde korunmaktadır.

Mariobet sitesinin lisans bilgileri şöyledir:

SR Services one SRL Costa Rica company ID ‎‎‎‎‎3-102-694-758 with gaming license number ‎‎‎‎‎3-102-694758

S.R Services NV ID Number 108259 : 103 Sham Peng Tong Plasa Victoria Mahe Seychelles

Mariobet sitesinin lisanslı olarak hizmet veren bir bahis sitesi olması sebebiyle  yasalar karşısında haklarınız korunmakta ve sorun yaşamadan işlemlerinizi gerçekleştirebilmenize olanak tanınmaktadır. Peki yukarıda  güvenlik sertifikası ve lisans bilgilerine sahip Mariobet sitesi ödeme yapıyor mu? Mariobet sitesinden ödeme alabilmeniz için üyelik işlemleri sırasında girmiş olduğunuz bilgilerin eksiksiz olarak ve kimlikte olduğu gibi belirtilmesi gerekmektedir. Bu bilgilerin doğru olması durumunda ödemeler konusunda sorun yaşanmayacağınızı belirtelim. Olası sorunlarınız için 7 24 canlı olarak hizmet veren desteğiyle Mariobet  sizleri yalnız bırakmayacaktır.

Hala Mariobet üyeliğiniz yoksa, sitemiz üzerindeki giriş butonunu kullanarak kayıt işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz 500TL’ye kadar %100 hoşgeldin bonusundan yararlanabilir veya ödeme yönteminize uygun bonus kampanyalarından birini seçebilirsiniz. Ayrıca Mariobet üyelerinin olası kayıpları durumunda geri ödeme yaparak, üyelerine kaybetseler dahi kazanma fırsatı sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir